Brýle Rudy Project TRALYX SLIM BLACK MATTE

Brýle Rudy Project TRALYX SLIM BLACK MATTE
5 599 Kč 4 627 Kč bez DPH
Nedostupné
Předpokládané datum doručení
E-shop0 ksna dotaz
Plzeň0 ksna dotaz
Písek0 ksna dotaz
KódRP012VýrobceVELOBEL
 • Materiál rámu - Grilamid® je materiál, který je vytvořen z vysoce kvalitního lehkého termoplastu - zaručená stabilita, pružnost, odolnost proti nárazu a je hypoalergenní
 • Extrémní lehkost - díky vlastnostem použitých materiálu se brýle stávají extrémně lehké a zároveň odolné
 • Ohebné stranice a ergonomický nosník - díky ohebnosti stranic a nosníku se brýle hodí na jakýkoliv tvar hlavy a nosu
 • Materiál čoček - ImpactX ™ je vysoce odolný polotuhý materiál vyvinutý speciálně pro brýle Rudy Project. Zajišťuje tak 100% UV ochranu a maximální ochranu očí před nárazy(minimalizuje zranění pri případném pádu). Rozdíl od běžných fotochromatických čoček je v tom, že ImpactX® čočky jsou vyrobeny tak složitým výrobním procesem, že jsou více odolnější a jasnější (lepší vnímání barev) a prakticky nerozbitné!

SIZE

 • GenderW
 • Weight28 g.
 • Dimension130¬136
 • Height40
 • Base7

TechnologieČočky ImpactX jsou považovány za nerozbitné. Jejich polotuhé molekulární vlastnosti zajišťují jedinečnou zpracování světla a jedinečnou ochranu očí před slunečními paprsky a atmosférickými vlivy.
Pokud se dostanou do různých světelných podmínek během několika vteřin se zatmaví nebo naopak dosáhnou vlastní barvy z počátečního jasného stavu. Nerozbitné čočky ImpactX zvyšují kontrast, zlepšují vizuální ostrost a vnímání hloubky.
Čočky ImpactX® jsou o 16% lehčí než CR-39 a o 10% lehčí než polykarbonátové; mají nižší vnitřní napětí a chromatickou disperzi než polykarbonát, což vede k ostřejším obrazům, vyššímu rozlišení, snižuje "duhové" a další vizuální pohodlí.

IMPACTX 2 ČERNÁ A LASEROVÁ ČERNÁ
IMPACTX 2 ČERVENÁ A LASEROVÁ ČERVENÁ
IMPACTX 2 LASER BROWN

Čočky ImpactX jsou vyrobeny fotochromatickými částicemi, které poskytují jedinečné zpracování světla. Aby se zajistilo ztmavnutí z nízkého na vysoký přenos světla během několika vteřin a přizpůsobení k dosažení vlastní barvy z počátečního čirého stavu, objektivy ImpactX® jsou k dispozici ve třech různých barvách a s laserovým zrcadlovým povrchem (černá a laserová černá, červená a laserová červená, leserová hnědá). Čočky ImpactX® zvyšují kontrast, a to i v tmavších podmínkách, zlep&scar on;ují ostrost zraku a vnímání hloubky a poskytují jedinečnou ochranu očí. Na rozdíl od většiny fotochromních standardních čoček jsou čočky ImpactX® roztaveny v hmotě samotného polymeru složitým výrobním procesem, což je odolnější a jasně opticky lepší než většina konkurentů.

EXCLUSIVNÍ PRUŽNÁ PLATFORMA
Čočky ImpactX jsou považovány za nerozbitné. Jejich molekulární polotuhé vlastnosti zajišťují jedinečné zpracování světla a jedinečnou ochranu očí před slunečními paprsky a atmosférickými vlivy. ImpactX® je rodina patentovaných polyuretanových optických polymerů, průhledných a nerozbitných, původně vyvinutá pro vojenské a kosmické účely. Nerozbitný, průhledný a lehký materiál, který je schopný poskytnout vynikající ochranu, spolehlivost a delší životnost než polykarbonát.Zažijte pravé barvy. Technologie POLAR 3FX chrání vaše oči před škodlivými ultrafialovými paprsky a eliminuje oslnění selektivní filtrací neškodných vlnových délek přes objektiv. Technologie POLAR 3FX je navržena tak, aby odfiltrovala světla z automobilových světlometů, slunečních paprsků a lomeného světla na vlhkých nebo lesklých površích, jako je voda a sníh. Navíc všechny nové čočky POLAR 3FX jsou vybaveny filtrem HDR, který je vyladěn, aby maximalizoval vaši bezpečnost tím, že zlepšuje kontrast v městských, horských a silničních kolech. Výsledkem je jasné a pohodlné vidění, ostřejší vnímání detailů a jasnější barvy se značným snížením únavy očí. Polar 3FX Multilaser objektivy jsou k dispozici v širokém sortimentu barev, které umožňují těžit z vynikajícího vizuálního pohodlí a výběru barvy, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu.

Polar 3FX HDR MULTILASER ZELENÁ
Polar 3FX HDR MULTILASEROVÝ ORANŽ
Polar 3FX HDR MULTILASER BLUE
Polar 3FX HDR MULTILASER ČERVENÁ
Polar 3FX LASER GRAYPro zvláštní světelné podmínky nabízí Rudy Project speciální technicky pokročilé čočky s vysokou vizuální kvalitou přizpůsobené našim potřebám. Různé čočky umožňují pracuvat a vynikat v jakémkoli světle nebo atmosférickém stavu, se kterým se můžeme setkat. RP Optics je designová filozofie, která má za cíl zlepšit vizuální výkon a ochranu očí pomocí vybraných čoček s vysokým optickým a mechanickým výkonem v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi a vědeckými postupy.

Čočky mají vlastnosti, které jsou společné všem typům čoček, jako je neutralizace ultrafialového záření až do 400 nm (ochrana UV 400) a udržuje integritu barev i u tmavých filtrů. Nestačí chránit oči jen před nebezpečným zářením a vnějšími látkami. Je také důležité zvýšit zrakovou ostrost a minimalizovat zkreslení a současně nabídnout vysoce kvalitní optiku vhodnou pro sport. V některých extrémních podmínkách musí sportovec spoléhat na technologie, které zvyšují výkonnost a minimalizují rozptýlení. Z tohoto důvodu je rozšířen sortiment filtrů se specifickými úpravami, včetně antifog, hydrofobní a fotochromní technologie. Vždy v popředí stojí zraková ostrost a fyzická ochranu oka. Čočky s vysokou vizuální kvalitou mají následující vlastnosti / výhody:

Snižuje odlesky - zvyšuje kontrast
Chrání před UV zářením
Zajisťuje výhled bez zkreslení barev
Chrání před vnějsími předměty
Racing Red, Multilaser Orange, Multilaser Red, PhotoClear, Smoke, Transparent, Yellow, Smoke, Multilaser Blue, Multilaser Green, Hi-Altitude, Hi-Contrast, Laser Black, Laser Brown, Golf 100, Smoke.

TECH SPECS

 • Adaptive TipsAdaptive Tips
 • Adjustable NosepieceAdjustable Nosepiece
 • Adjustable TempleAdjustable Temple
 • Power FlowPower Flow
 • Quick ChangeQuick Change
 • Safety ProjectSafety Project
 • Total Comfort FitTotal Comfort Fit
VýrobceVELOBEL
Popis