Nápoj UniSport Nutrend 500 ml pomeranč

Nápoj UniSport Nutrend 500 ml pomeranč
279 Kč 249 Kč bez DPH
Skladem
Předpokládané datum doručení
E-shop1 ksúterý 18.6.
Plzeň1 ksPozítří
Písek0 ksúterý 18.6.
KódN039VýrobceNutrend
Nápoj Nutrend Unisport 0,5l

UNISPORT je mineralizovaný nápojový koncentrát obohacený vysoce účinnými aminokyselinami taurinem, glycinem a L-Carnitinem pro přípravu středně energetického hypotonického nápoje určeného k náhradě ztracených tělních tekutin, podpoře regenerace a přirozené energizaci organismu. UNISPORT je určen pro pitný režim sportovců a fyzicky zatěžovaných jedinců, umožňuje téměř neomezenou konzumaci nápoje a to jak před, tak i v průběhu fyzické zátěže a v období zotavení.

Unisport je určen pro:
- komplexní regeneraci a přirozenou energizaci
- optimální náhradu ztracených tělních tekutin
- k dodání vybraných minerálních látek
- hrazení ztrát tekutin při průjmech
- do extrémních teplotních podmínek

Charakteristika účinných látek Unisport:
UniSport je určený pro sportovce a fyzicky zatěžované jedince.
Na rozdíl od isotonických nápojů, které jsou určeny specificky pro situace s mimořádnou fyzickou a tepelnou zátěží a mohou tvořit jen velmi malou část tekutin přijatých v průběhu dne, je UniSport nápoj hypotonický, (tzn. hypoosmolální – 185 mmol/l při poměru 1:50) a tím umožňuje prakticky neomezenou konzumaci nápoje a to jak před, tak v průběhu fyzické zátěže a v období zotavení.
Je třeba vzít v úvahu, že většina vysokoeergetických nápojů obsahuje větší nálož draslíku než sodíku, což je nevýhodné pro úpravu minerálové rovnováhy v organismu.
Nápoj UniSport byl oproti tomu vyvinut s fyziologicky správným poměrem základních minerálů, tedy sodíku, draslíku, hořčíku a fosforu Tyto důvody jsou jednoznačně prokázány, ověřeny vrcholovými sportovci a v současnosti respektovány světovými vědeckými autoritami.

Doporučené dávkování:
- 10 ml koncentrátu do 6,5 dcl vody
- maximálně 50 ml koncentrátu za den

VýrobceNutrend
Popis