O nás

PŘEDSTAVENÍ

Dobrý den všem a zákazníkům a návštěvníkům,
na těchto stránkách i v našem kamenném obchodě Cyklo ATOM v Plzni a v Písku na Vás čeká 400 sestavených a seřízených kol ihned k dodání, kompletní vybavení pro cyklisty na silnici i do terénu a samozřejmě potřebný cykloservis.
U nás budete komunikovat pouze s profesionály ve svém oboru, dlouholetými mechaniky a vrcholovými cyklisty, jezdícími během své sportovní kariéry nejvyšší domácí závody a dokonce i oblékající reprezentační dres.
Vaše kola od nás budete mít jako vždy minimálně tak dobře seřízená, jako bychom je připravovali pro sebe.
Přejeme Vám mnoho najetých kilometrů na silnici i v terénu.

 

Pepa

Stále jezdím a závodím, ale... S cyklistikou jsem začal před 30 lety v Táboře jako cyklokrosař a 4x jsem se zúčastnil mistrovství světa. Od 2005 do 2008 jsem jezdil v profi pelotonu u nás i v zahraničí. Ve Švýcarsku jsem sbíral zkušenosti se servisem TOP cyklo komponentů.

Alan

Z kolotoče závodů jsem vypadl před slušnou řádkou let. Ani nevim, ale to bylo snad ještě v době česko-slovenských pohárových soutěží, tehdy nejvyšší domácí soutěž na silnici. Kdo si to nepamatuje, tak to se řadilo páčkami na rámu, pedály měly řemínky a tretry tkaničky :-) A kolo nyní? Krásná podívaná, zvláště v televizi :-). Stále ještě natočím 15.000 km ročně a raději jezdím na kole než tramvají. Kolo je sice dřina, ale hlavně svoboda, a proto cyklistika pro mě nikdy nebyla jen letní sport.

Martin

"Kolo je kolo a kolem zůstane" Na kole jsem začal jezdit asi až v 7 letech, závodit dokonce až ve 30. Stále mě kolo hodně baví a jsem na něm skoro denně.

Tomáš

Jako mechanik pracuji nepřetržitě od roku 1994 a za tu dobu mi prošlo rukama nespočet jízdních kol. Design a technologie se mění, ale jedno zůstává. Základem spokojené jízdy je správně fungující kolo. Tím, že stále aktivně závodím a věnuji se ultramaratonu, vím, jak se kolo chová při extrémním zatížení. Na Mistrovství Světa i Evropy, na etapáky jako Crocodile Trophy si připravuji kolo také sám. Své poznatky pak mohu využít a na mé služby se může spolehnout i řada špičkových současných i minulých závodníků.

Ghislain

Jsem původem z prosté venkovské rodiny a už od dětství jsem snil o tom, jak se sám bez cizí pomoci vymaním ze skromného prostředí. Únik před školní docházkou, pro níž jsem neměl potřebné předpoklady a jež byla zjevně nad moje síly, jsem nacházel v tvrdém tréninku. Byl jsem schopen denně ujet desítky kilometrů s řízkem a lahví piva v brašně. Průzračnost, bělost, síla čistoty, to je Magicreme. Síla, odvaha, pevná vůle, to je zase kolo. A když se spojí úsilí s čistotou, pevná vůle s čirostí, odvaha a síla, to jsem já a Kolo Ghislaina Lamberta.