Olej řetězu Chain Juice Dry 130 ml - na sucho

Olej řetězu Chain Juice Dry 130 ml - na sucho
209 Kč 173 Kč bez DPH
Skladem
Předpokládané datum doručení
E-shop> 5 ksPozítří
Plzeň> 5 kszítra
Písek> 5 kszítra
KódJL002VýrobceJuice Lubes

Chain Juice Dry

  • je odolný pokrokový lubrikant do suchého počasí
  • funguje jinak než ostatní suché lubrikanty. Lubrikační element je navázán na biologicky odbouratelný nosič, který velmi dobře proniká do jakékoliv struktury. Když se aplikuje na řetěz, nosič si rychle "najde" cestu k čepům pod kroužky řetězu, kde je ho nejvíc zapotřebí. V této chvíli, kdy bylo dosaženo optimální penetrace do řetězu, nosič se vypaří a zůstane pouze lubrikant, který zůstane v tenké, na dotek suché vrstvě, která nedovolí usazení prachu a jemných nečistot. Výsledkem je čistší a tišší řetěz. Jednoduché!
  • na řetězu nejsou zbytky oleje a vazelíny – Používáním hustého lubrikantu v suchém a prašném prostředí, kde se abrazivní částice smíchají s vazelínou, se vytváří gumová brusná pasta – ta by byla perfektní pro případ, že by šlo o to, jak nejrychleji a nejlépe zničit vaše kolo.

Instrukce:

  • aby Chain Juice Dry fungoval co nejlépe, aplikujte na suchý a odmaštěný řetěz. Na odmaštění použijte Dirt Juice Super Gnarl a Dirty Little Scrubber (pračka řetězu), naše prostředky na mytí řetězů, než abyste myli řetěz čistou vodou a nechávali ho dlouho schnout.
  • Odšroubujte kapátko a propíchněte bezpečnostní uzávěr. Našroubujte kapátko zpět a opatrně otevřete aplikátor tak, aby Chain Juice Dry nepřetekl. Potom položte špičku kapátka na kroužek řetězu a a jemně stiskněte lahvičku, zatímco 2x otočíte klikou řetězem kolem dokola.
  • nejlepší je aplikovat ho ve 2 – 4 velmi tenkých vrstvách a počkat několik minut mezi každou aplikací, aby penetrace a následné vypaření mohlo řádně proběhnout. Protože 2 kompletní otočení kliky odpovídají asi jednomu otočení řetězu (když je řetěz na prostředním převodníku), můžete to považovat za jednu aplikovanou vrstvu.V ideálním případě byste měli namazat řetěz hned po jízdě a po očištění kola než před jízdou. Tak dosáhnete maximálního možného času potřebného k tomu, aby se Chain Juice Dry dostal, kam má, optimálně fungoval a zabránil korozi.
VýrobceJuice Lubes
Popis