Horská kola i další druhy kol se vším všudy

Jízda na kole je pro některé z nás velkou neznámou, další se věnují cyklistice pouze příležitostně a využívají půjčovnu kol, jiní si život bez kola nedokážou představit. Možnosti cyklistů neustále rostou a proto není divu, že i samotní cyklisté mají stále vyšší požadavky a nároky. To se týká nejen kvality horských kol, trekingových kol i ostatních druhů, ale také příslušenství, doplňků, cyklistického oblečení a podobně. Co tedy takový moderní cyklista od svého kola a od jízdy na kole očekává?

Bezpečí

V první řadě se jedná samozřejmě o bezpečí Vás samotných. Bez helmy by na kole neměly vyjet nejen děti, ale zapomínat by na ni neměli ani dospělí. Kolo by mělo být opatřeno odrazovými plochami a za špatné viditelnosti světly. V poslední době jsou oblíbená i světla pro denní použití,  díky kterým budete dobře viditelní i za příznivého počasí. Pro řidiče aut při jízdě proti slunci nebo v oblastech, kde se střídá stín, budete viditelní. Bezpečné by mělo být také Vaše oblečení a doplňky na kolo. Například takové rukavice v určitých situacích zajisté velmi oceníte. Brýle Vás také ochrání před případnými nástrahami cesty. Na jízdu s dětmi také nezapomeňte a věnujte velkou pozornost výběru dětské sedačky. V našem obchodě si můžete vybrat hned z několika značek nejen výše uvedených produktů. Nabízíme zboží SCOTT, TREK, Focus, Kellys, Kross, ale nechybí ani zboží dalších výrobců. Samozřejmostí by měl být pravidelný servis kol, který zaručí perfektní stav Vašeho kola.

V druhé řadě se jedná o bezpečí Vašeho kola. Dnešní doba si vyžaduje, věnovat pozornost i tomu, jak ochránit kolo před případnou krádeží či nejrůznějšími nástrahami při jízdě. Proto si nezapomeňte pořídit také zámek na kolo.

Pohodlí

Každý cyklista zajisté také ocení, pokud se při jízdě cítí pohodlně. K tomu mu pomůže vhodné oblečení. Jedná se o funkční prádlo, díky kterému budete v teple, suchu a pohodlí. Ať už používáte horská kola nebo jiné druhy kol, nikdy nezapomínejte na kvalitní oděv. Bez pohodlných bot pro Vás bude jízda na kola utrpením, proto se zaměřte i na ně. Celoroční cyklisté potvrdí, že není špatného počasí, ale pouze špatného oblečení.

Praktičnost

Praktické vybavení kola souvisí také s pohodlím. Kolo si můžete vybavit nejrůznějšími prvky, díky kterým pro Vás bude cestování na kole hračka. Jedná se o nejrůznější brašny, nosiče, košíky, lahve, tachometry a podobně. Z hlediska praktičnosti se vyplatí mít také kvalitní blatníky, stojánky a držáky na kola. V našem obchodě si toto zboží můžete pořídit opět ve značce SCOTT, TREK, Focus, Kellys, Kross nebo od jiných výrobců.

Kvalitní jízdu

Kvalitní jízda samozřejmě závisí také na vnějších okolnostech (například terén, počasí atd.), ale z velké části se odvíjí i od kvality kola a jeho udržování. Pro údržbu kola si můžete koupit nejrůznější nářadí, mazání a podobně. Využít můžete také služeb některého servisu kol. Pokud Vaše kolo nebudete zanedbávat, zajisté se Vám bude jezdit o mnoho lépe. Jestliže nemáte dostatek finančních prostředků na koupi kvalitního kola, na kterém by se Vám dobře jezdilo, půjčovna kol je Vám k dispozici.

Horská kola a další zboží v našem obchodě

Toto a mnohem více si můžete zakoupit také v našem obchodě. Nabízíme horská kola, trekingová kola, elektro kola i další druhy kol a jejich příslušenství. Vybrat si u nás můžete krásné a praktické oblečení, obuv, přilby, brýle a další doplňky, které Vám zpříjemní jízdu na kole. Naše zboží nabízíme od různých výrobců (SCOTT, TREK, Focus, Kellys, Kross a další), proto si zajisté vyberete přesně to, co Vám vyhovuje.

Naše půjčovna kol a servis kol

Dále je tady pro Vás naše půjčovna kol, díky které si můžete vyzkoušet jízdu na kolech Kellys i na kolech od jiných výrobců. Náš servis kol je Vám také plně k dispozici. Věříme, že budete spokojeni nejen s naším zbožím, ale také s našimi službami. Naše zboží i práce je kvalitní, poctivá a nabízená za rozumnou cenu. Přesvědčte se sami a prohlédněte si naši nabídku.